Loading...
divinerealms.org
Click to copy IP
Loading...
discord.gg/cgYrsP4Z97
Click to join
Avatar
Welcome to Divine Realms!
To join our community, please login or register!
Internet Explorer: Internet Explorer is not supported. Please upgrade to a more modern browser.
Banovanje matketa
Topic Locked
caki Member
5 posts
2 topics
about 1 year ago

Dobar dan, moje ime je caki i dugogodisnji sam igrac ovog server-a, danas sam tu da se obratim Neonu i staffu u vezi matketa. Da objasnim prvo sta se desilo, danas se igrala utakmica za opstanak RDE-a sa celikom, pocela je utakmica i vec na pocetku smo uocili da protivnicki tim ima veoma jak kp gde bi se i novajlija zapitao da li je sve legit ali smo se fokusirali na nasu igru, oni su dali gol vec u drugom minutu igre, posle toga mi postizemo 2 gola, od sada vec pocinju cudne stvari a to je da nas golman Hunnid gubi internet kao da ga neko ddos-a ali to sada nije ni bitno, trazili smo fp i matke je sutao sa centra i dao gol, lopta u tom trenutku se kretala munjevitom brzinom, nakon toga run ima sansu da zabije gol i bas u tom momentu zalaguje server.... Nakon toga matke opet sa centra daje gol i to pogodite kojoj brzinom se lopta kretala, imali smo dosta sansi ali matke svaki put je cim je takao loptu lopta se odbila do plafona, nakon toga nasem golmanu opet zalaguje sve i gubi se signal i oni postizu opet gol i nisu dali ni penal. Sve ovo sto sam pisao je u cilju banovanja matketa zbog koriscenja ociglednog dvoklika koji je prethodno  i  sam priznao da koristi isti. 

Hvala Unapred, Caki.



x 1 | x 1
caki Member
5 posts
2 topics
about 1 year ago

Ako sam ja bio banovan za drag, ako je scoper bio banovan za drag, ako je kerim bio banovan za drag, ako su i Alfay i Jocko bili banovani zbog ociglednih razloga, ne vidim razlog ne banovati njega, lep pozdrav



x 1
Neeonn Developer, Lider
Owner Member
13 posts
3 topics
about 1 year ago

Caki, matkq je freezan i trenutno je na treningu. Nije izlazio sa servera. Pristao je da ga ss-am kada se vrati.



x 1